Hakkımızda

Kuruluş hikayemiz, yaşlı bir Cocker Spaniel olan Zero ile başladı. Zero, sadece bizim için değil, bütün patili dostlar için mutluluk kapısını araladı.

Bu süreçte, köpeklerin yanı sıra kedi dostlarımızın da aynı özeni ve ilgiyi hak ettiğinin bilincindeydik. Evcil dostlarımızın mutlu olması için hem bedensel ve zihinsel aktivitelere hem de sağlıklı beslenme ihtiyaçlarını karşılamalıydık!

Bu alanda çalışmalar yapmak bizi çok heyecanlandırdı ve Havhav Miyav, 2017 yılında köpekler ve kediler için aylık eğlence kutusu aboneliği olarak hayat buldu.

Her ay binlerce kedi-köpek ebeveynine, farklı temalarda eğlenceli oyuncaklar ve sağlıklı ödül mamaları ile dolu kutular gönderiyoruz. Ayrıca, bir çok pazaryerlerinde e-ticaret hizmeti sunuyor ve kendi web sitemiz üzerinden de perakende ve toplu satışlar yapıyoruz.

Havhav Miyav markalarıyla Türkiye’nin her iline ve dünyanın dört bir yanına gönderim yapıyoruz.

Gururla belirtmek isteriz ki, giderek büyüyen 15 kişilik genç ekibimizin her biri, kedi ya da köpek ebeveynidir. Bu, çalışanlarımızın markamıza olan bağlılıklarını ve ürünlerimize duydukları özeni arttırmaktadır.

Bu içten tutku ve sevgiyle, her geçen gün daha kaliteli ürünler sunarak havhav ve miyav dostlarımızın mutluluğunu artırmaya devam ediyoruz.